Bytová jednotka Č. 12

Zpět na výběr
Zpět na výběr

Ojedinělá novostavba na Vinohradech! Byt č. 12 z projektu Vila dům Na Vinici o dispozicích 2+kk a podlahové ploše 45.9 m² je orientovaný na jihozápad.

Moderně pojatý byt v celkové ploše 90.3 m², která zahrnuje terasu 10.5 m² a předzahrádku 32.5 m². K bytu náleží i sklepní kóje 1.4 m². A v ceně je započteno také garážové stání.

Ulice Perucká, ve které se projekt nachází, lemuje známý park Havlíčkovy Sady, kde se nachází místa pro odpočinek ale také venkovní posilovna. Je to tedy ideální místo jak pro sport, tak i relax.

Výborné dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. V těsné vzdálenosti domu se nachází několik mateřských a základních škol, restaurací a obchodů.

Vizualizace nemusí odpovídat skutečnosti.

ID nemovitosti VN12
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk
Celková plocha 90,3 m²
Podlahová plocha 45,9 m²
Poznámka k ceně až 500 000 Kč NA VYBAVENÍ BYTU!
Cena 9 339 000 Kč
Podlaží 1 / 5
Výtah ano
Terasa 10,5 m²
Předzahrádka 32,5 m²
Sklepní kóje 1,4 m²
Vytápění centrální plynová kotelna
Typ budovy bytový dům
Stav budovy novostavba
Stav jednotky fit out
Parkování garážové stání
K nastěhování 28. 2. 2023

* Poznámka: Podlahová plocha jednotky jest vypočtena dle vyhlášky č. 366/2013 Sb., v platném znění. Plochy jednotlivých místností jsou pouze orientační. Vyobrazená zařízení v plánech (nábytek, kuch. linka, el. spotřebiče, světla atd.) nejsou součástí dodávky. Přesné parametry jsou specifikovány v příslušné smluvní dokumentaci. Developer si vyhrazuje právo na drobné úpravy. Případná změna dispozice nebo materiálů podléhá splnění obecně závazných stavebních a právních předpisů. <br><br> Jednotka je dokončena pouze do finálních povrchů včetně sanity a obsahuje přípravné body pro kuchyni.

×