Byty

4 3 2 1
sklep/sklepní kóje u každého bytu
u vybraných jednotek možnost dokoupení garážového stání

bytová jednotka , ,

1. Nadzemní podlaží
aktuálně k dispozici: 7 bytů

zobrazit všechny jednotky
Číslo Typ podlaží Dispozice
Orientace Podlahová
plocha (m²)
Terasa (m²) Sklep Předzahrádka Balkon (m²) Celková
plocha (m²)
Dostupnost Cena

* Jednotka se prodává včetně interiérového vybavení

Klientské centrum

Vybrali jste svůj vysněný byt a už plánujete, jak ho proměníte v útulný domov? Domov má být místem, ve kterém se cítíme bezpečně. Je to naše oáza, za jejímiž dveřmi necháme všechny starosti a shon všedního dne. Jsme si vědomi, že každý je jiný, a proto ke každému z Vás přistupujeme s ochotou naslouchat a hlavně s reálnou nabídkou uspokojit Vaše potřeby a touhy. Pokud tedy dispozice bytu a konstrukce domu dovoluje, rádi se Vám přizpůsobíme. Ve spolupráci s ProBydlení Vám u projektu Vila dům Na Vinici můžeme nabídnout mnohaleté zkušenosti a profesionální systém klientských změn.

ProBydlení nabízí kompletní servis vybavení bytů nebo domů, a to s dodávkou jak před, tak po dokončení nemovitosti. Společnost má unikátní showroom v Butovicích, kde naleznete vše na jednom místě. Pod jednou střechou se můžete inspirovat velkým výběrem vzorků a s pomocí jednotlivých odborníků přímo objednat kuchyňskou linku, vestavěné skříně, podlahové krytiny, dveře a mnoho dalšího, pro kompletní interiér na míru. Stylově, moderně a přesně podle Vašich představ. K dispozici je Vám tým zkušených profesionálů v oboru klientských změn, vybavení a návrhu bytového designu i interiérů.

A co vše si v rámci klientských změn můžete přát?

Výběr ze standardních materiálů

Pro dlažby, obklady, sanitu, podlahové krytiny a dveře jsou stanoveny materiálové standardy ve zhruba stejné cenové relaci a jejich vzorky jsou k dispozici v prostorách vzorkovny ProBydlení. Jedná se především o kombinaci různých barev standardních materiálů bez dopadu do množství (výměry, počtů) a způsobu montáže, provedení nebo do dispozičního řešení jednotky a vnitřních instalací v jednotce. Jedná se o výběr standardních obkladů, dlažeb, podlahových krytin, vnitřních dveří (bez změny velikosti dveřního otvoru a směru otevírání dveřních křídel), vnitřního krytí vstupních dveří, popř. okenních interiérových parapetů a koncových prvků (zásuvek a vypínačů) elektroinstalace.

Výběr nadstandardních materiálů

Výběr zahrnuje změny standardního vybavení bez zásahu do dispozičního řešení a vnitřních instalací, tzn. záměna standardního vybavení za nadstandardní, nebo výběr standardního vybavení v nestandardním (větším, či menším) rozsahu, nevyžadující konzultaci s projektantem. Jedná se o změny obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů, vodovodních armatur (bez změny instalací a rozvodů), podlahových krytin (bez změny podkladové vrstvy a případná změna tloušťky podlahové krytiny je ošetřena vyrovnávací stěrkou nebo vyšší podložkou), vnitřních dveří (bez změny velikosti dveřního otvoru a směru otevírání dveřních křídel) a kompletace elektro (typy zásuvek, vypínačů a svítidel bez změny rozvodů instalací). Jednání o těchto změnách probíhá ve vzorkovnách spolupracujících dodavatelů.

Změna instalací

Zahrnuje změny umístění a počtu zařizovacích předmětů, vývodů vody a kanalizace, změny s dopadem do vzduchotechniky, klimatizace, rekuperace a topení, změny kabeláží, vývodů a koncových prvků elektroinstalací silnoproudu a slaboproudu. Dále změny tloušťky podlahových krytin s dopadem na změnu tloušťky podkladové vrstvy, změny otáčení interiérových dveří, změny rozsahu instalačních přizdívek v koupelnách, na WC a v kuchyňských koutech a změny SDK podhledů.

Změna dispozice

Zahrnuje dispoziční změny, posuny, prodloužení a zkrácení příček, realizace nových příček, zrušení příček při propojení místností, posuny, změny velikostí a přidání dveřních a jiných stavebních otvorů, osazení pouzder pro posuvné dveře. Součástí těchto změn jsou případné změny instalací předešlé kategorie.

Už se vidíte v novém domově?

Kontaktujte obchodní oddělení PSN, kde Vám zodpovíme všechny dotazy. Rádi s Vámi také domluvíme schůzku v klientském centru ProBydlení, kde zjistíte ceny a termíny konkrétních změn.

×